Opinie

Jak muszę coś przewieść to biorę przyczepkę z plandekę 3m długa i mam dostawczaka na haku za parę złotych – rewelacja! Obsługa fachowa chętna pomóc podłączyć.

Piotr Lublin

Dwa razy wypożyczałem przyczepę i bylem zadowolony, obsługa ok nawet pośmiać się idzie 🙂 ceny mają niskie i otwarte 24h dlatego jeszcze nie raz tam wrócę! Polecam.

Konrad Lublin

Tak jak piszą rzeczywiście mają nowe przyczepy za co ogromny plus, prowadzi się znakomicie, na pewno jeszcze tu wstąpię jak będę potrzebował przyczepy.

Michał Lublin

Obsługa sympatyczna i rzeczowa,sami podłączyli przyczepkę do samochodu i przeszkolili z obsługi. Polecam Paniom.

Kaśka Lublin

Duży plus za szybkość obsługi i niskie ceny no i panowie chętnie pomogą w razie problemów z gniazdem. Sprawdzą gniazdo testerem do przyczep i ewentualnie przeczyszczą styki.

Krzysztof Lublin

Brawo wreszcie trafiłem na wypożyczalnie z pewnymi przyczepami, pewne bo nowe, podpinam i jadę zero awarii oświetlenia itp. Jestem stałym klientem i szczerze wszystkim polecam.

Adrian Lublin

Bardzo przydatna rezerwacja online, dzięki takiemu rozwiązaniu żeby zaklepać przyczepę nie muszę nawet dzwonić a potwierdzenie rezerwacji dostałem w ciągu kilku minut.

Tomasz Lublin

Pożyczałem przyczepkę, aby przeprowadzić garaż, przyczepki nowe, w pełni sprawne, na miejscu szybko, sprawnie, przystępne ceny /opcja na 3h/
POLECAM!!

Tomek Lublin

Korzystałem z przyczep tej firmy chyba z 15 razy. Wynajmowałem chyba już wszystkie typy począwszy od małych kończąc na największych(nie korzystałem tylko z lawet ponieważ nie mam uprawnień). Nigdy nie miałem z przyczepkami problemów. Dobrze się prowadzą przy większych prędkościach na autostradzie lub ekspresówce. Zero bujania czy też skakania co czasami się zdarza. Grunt to odpowiedzialna i umiejętna jazda z dodatkowym obciążeniem. Obsługa czynna 24h na dobę co jest ogromnym plusem. Przyczepka zawsze gotowa na czas. Ogólnie pełen profesjonalizm. Podoba mi się pomoc przy podłączeniu oraz weryfikacja techniczna czy wszystko działa i jest prawidłowo zapięta. Osobiście wszystkie POLECAM

Michał Lublin

Nowe przyczepy i otwarte całodobowo – najlepsza wypożyczalnia w Lublinie!

Paweł Lublin

Bardzo polecam usługi tej firmy. Naprawdę szybka obsługa. Nowe albo prawie nowe (a na pewno czyste i solidne) przyczepy do wynajęcia w bardzo rozsądnych cenach. Czego oczekiwać więcej od firmy wypożyczającej przyczepy? 🙂

Michał – Wędlina z Lublina

Chcesz żeby Twoja opinia znalazła się tutaj ?
Przekaż nam swoje odczucia i napisz.